peskophotography - fotograf - horou

Hore, do výšav!

Igora sme spoznali počas leteckého dňa na Dubovej, sympaťák od prvej chvíle, ktorý nám ihneď ako uvidel naše fotky povedal, ja vás vezmem rogalom a môžete si urobiť fotky zhora :-) Nesmierne nás potešil a už o pár dní nám napísal, že kedy let rogalom zrealizujeme :-) Lieta sa podvečer, tak, aby človek bol pri západe slnka späť na letisku a pravdaže nesmie fúkať silný vietor. Tentokrát sme zobrali s nami aj nášho Jakuba, lebo už pri leteckom dni bol fascinovaný všetkými tými strojmi a keď ho piloti pustili sadnúť si do lietadla, tak bol vysmiaty ako lečo :-D S malou dušičkou som sa spýtala, či by nášho Jakuba kúsok "previezol", predsa len, pozvanie patrilo mne alebo Tomášovi ... pri odpovedi nezaváhal ani sekundu, že jasné, veľmi rád ... a tak sa nášmu Jakubovi splnil sen :-) Ďakujeme Igor.

A aký je svet zhora a ako sa letí rogalom? O tom by mohol asi lepšie Tomáš písať, keďže on bol ten kto vhupol na palubu a urobil tieto zábery ;-) Každopádne Igor vzal Tomáša okuknúť nielen Budmerický kaštiel, ale aj hrady Červený kameň a Smolenice a dokonca si zaleteli aj ku Seneckým jazerám ;-) Tak sa pokochajte spolu so mnou a tí, ktorí túžia pozrieť si svet z vtáčej perspektívy, môžete, stačí si dohodnúť termín s Igorom, ktorý je pilot - inštruktor a sprostredkúva tieto lety rogalom ... možno vhodný nápad na darček pre všetkých, ktorí si chcú splniť svoje detské sny ;-) Kľudne mi píšte správu, rada posuniem kontakt na Igora ;-)

 

Naše svadobné a rodinné fotografie si možete pozrieť na našich webových stránkach svadobny-fotograf.com a rodinny-fotograf.com.

peskophotography.com , rodinny fotograf, detsky fotograf, bratislava, pezinok, trnava, business portrét